2018 május 17,. Az EMMI Budapesti Javítóintézet pályázatot nyújtott be a BM-18 jelű, „Bűnmegelőzési projektek megvalósítása” c. nyílt pályázatra. Egyesületünk a 15 program (tréningek, műhelymunkák, konferenciák, csoportmegbeszélések) lebonyolításából, szakértői vezetéséből jelentős részt vállalt együttműködő partnerként. A pályázatok várhatóan 60 napon belül kerülnek elbírálásra.


 

2018. április 27. A „Kábítószer-prevenciós programok támogatása 2018.” c. nyílt pályázatra egyesületünk két támogatási kérelmet nyújtott be: „Életkészségekkel a függőségek ellen” (KAB-ME-18-KMR-A/B-26163) iskolai színtéren megvalósuló prevenciós programokra, valamint  „A diszfunkcionális családtól az önmagával törődő emberig” (KAB-ME-18-KMR-C-26156) nem iskolai színtéren megvalósuló prevenciós programokra. A támogatás kérelmek elbírálására 2018. június végéig kerül sor.

A 2017-ben támogatást nyert hasonló programjaink lebonyolítása a vége felé közeledik, az eddigi visszajelzések szerint a célcsoportok résztvevői és együttműködő partnereink is elégedettek az eddigi eredményekkel.


 

2018. február 13. Sikeresen lezajlott az „Életkészségekkel a függőségek ellen” kábítószer-prevenciós program nyitó szakmai napja az Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskolában. A szakmai napon a programot befogadó iskola képviselői, a Zuglói KEF vezetője, Sokacz Anikó, egyesületünk elnöke, a programvezető facilitátorok és meghívott prevenciós szakértők vettek részt.


 

2018. február 1. Mindkét pályázati kiírás tekintetében elindultak a kábítószer-prevenciós programok.


 

2017. 12. 15. Az Egyesület a „Kábítószer-prevenciós programok támogatása 2017.” címmel kiírt nyílt pályázaton Életkészségekkel a függőségek ellen” (KAB-ME-17-KMR-A/B-25876), valamint  „Életkrízisből kovácsolt esély”  (KAB-ME-17-KMR-C-25841)  címmel támogatást nyert. Együttműködő partnerek:  Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola, EMMI Budapesti Javítóintézete, Rákospalotai Javítóintézet. A kábítószer-prevenciós programjainkat a Zuglói Kábítószerügyi Egyeztető Fórum szakmailag támogatja. 


 

2017.06.20. Az Egyesület sikeresen lezárta a „Kábítószer-prevenciós programok támogatása 2016.” címmel kiírt pályázati felhívásra benyújtott  „Szenvedélyed más legyen! Kommunikáció- élmény-kreativitás” című programját.   Szakmai beszámoló  Fotók


 

civil2k2017.06.08. Egyesületünk bemutatkozott a zuglói Civil Fórumon  civil3


 

 2017. 06.05. Elkészült  az egyesületet bemutató letölthető anyagunk. Bemutató


 

2017.05.31 „Biztonságosan, felkészülten, egészségesen” címmel pályázatot adtunk be a Bűnmegelőzés tárgyú kiírásra, 7 EPE tag és programjai részvételével


 

2017.05.23. Május 23-án lezajlott az EPE éves rendes közgyűlése. A Képviselő Testület új tagja B. Földi Katalin, és az Egyesület is két új taggal gazdagodott.    Beszámoló      Közgyűlési jegyzőkönyv


 

2017. 02 13. Skype-konferencia az oktatási lehetőségeinkről. Összesítettük a tagok által kidolgozott témákat, megvitattuk a szinergiákat.


 

2017. 01. 31.  EPE szakmai nap a közeljövőben kiírásra kerülő pályázatokról, az egyes tagok részvételéről, a lehetséges helyszínekről.


 

2016. 12. 07 Az Egyesület a „Kábítószer-prevenciós programok támogatására” pályázata „Szenvedélyed más legyen! Kommunikáció- élmény-kreativitás” címmel támogatást nyert. Együttműködő partnerek: Rákospalotai Javítóintézet és Központi Speciális Gyermekotthon, EMMI Budapesti Javítóintézete, Kábítószer Egyeztetési Fórum, Zugló.


 

2016. 11. 12. Az Egyesület a helyi Egészségügyi Központtal együttműködve elkészítette Kunszentmiklós város egészségtervét.


 

2016. 11. 01. Az EPE tagként csatlakozott a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum zuglói szervezetéshez.


 

2016. 06. 06. Az Egyesület sikeresen lezárta a Családbarát Ország 2015 címmel kiírt pályázati felhívásra benyújtott   Generációk ÉletMinőségéért című programját. Záró beszámoló   Fotók (PDF)


 

2016. 05. 30. Az EPE Közgyűlése elfogadta az Egyesület éves beszámolóját és közhasznúsági jelentését. Éves beszámoló1   Éves beszámoló2


 

2016. 03. 17. A Fővárosi Törvényszék jogerősen jóváhagyta az Egyesület közhasznúsági fokozatát, és bejegyezte a változásokat. Érvényes alapszabály  

icon references

PROGRAMOK

icon join

Csatlakozz!

Go to top